O firmie

Naszymi klientami są punkty gastronomiczne, odwiedzane przez liczne rzesze zadowolonych konsumentów. Uśmiech na twarzy dziecka, które ze smakiem zajada lodowy smakołyk w upalny dzień, jest naszym najwyższym priorytetem.

AP Polska Kiecoń z siedzibą w Ustroniu to wiodący na polskim rynku producent, importer oraz dystrybutor różnorodnych maszyn, wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, a przede wszystkim w sektorze gastronomicznym. Naszą domeną są nowoczesne automaty do lodów, cenione wśród odbiorców ze względu na swoje niepodważalne atuty, jakimi są:

  • funkcjonalne rozwiązania technologiczne,
  • ekonomia użytkowania,
  • wysokie standardy higieniczne,
  • relatywnie niskie ceny.

Zalet jest zresztą więcej, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jak również ze specyfikacją techniczną oferowanych przez nas urządzeń.

kiecon-family.jpg

AP Polska Kiecoń to firma, na którą warto stawiać!

Gdy w 2008 roku uruchamialiśmy nowy zakład produkcyjny, musieliśmy sprostać nie tylko wyzwaniom związanym z silną konkurencją, lecz także surowym normom jakościowym, szczególnie rygorystycznym dla przemysłu spożywczego. Wysoko podniesione poprzeczki nie stanowią jednak dla nas przeszkód, a wręcz przeciwnie – są dodatkową motywacją do działań. Efektem było rozpoczęcie produkcji całkowicie nowej linii maszyn do lodów AP ICE-CREAM, nad którymi pracował sztab wykwalifikowanych inżynierów. Inżynierów, którzy, dodajmy, podchodzili do swej pracy z pasją i całkowitym zaangażowaniem. To po prostu musiało zaowocować sukcesem! Nasze maszyny otrzymały nie tylko atrakcyjny i nowoczesny dizajn, ale też zostały wyposażone w innowacyjne i cenne funkcje, dzięki którym szybko stały się hitem na rynku.

Dziś firma AP Polska Kiecoń zajmuje miejsce w gronie krajowych liderów branży, współuczestnicząc w wytyczaniu nowych kierunków rozwoju technologii oraz jakości. Wszyscy nasi partnerzy cenią nas za rzetelność i profesjonalizm. Każda współpracująca z nami firma ma zagwarantowaną fachową obsługę serwisową, wsparcie technologiczne, a także doradztwo z zakresu eksploatacji i utrzymania zakupionych urządzeń. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

AP POLSKA KIECOŃ – TWÓJ PARTNER W WYŚCIGU O UŚMIECH KLIENTA!