Szanowni Państwo,
wraz z nadejściem roku 2019, chcielibyśmy zaprezentować terminu targów, w których ,w nadchodzących miesiącach, weźmiemy udział. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z nami, naszą firmą, naszymi produktami i ofertą. W miarę upływu czasu lista może się poszerzać lub wprowadzano mogą być kolejne szczegóły, dlatego zachęcamy do ciągłego kontrolowania terminarza.

1] Expo Sweet 2019 - 17-20.02.2019 r.
2] Sweettargi 2019 - 23-25.03.2019 r.

 

Zapraszamy
Szanowni Państwo,
25 lutego rozpoczęliśmy sezon targowy! Tym razem zaprezentowaliśmy się Warszawie na targach Expo Sweet, na naszym stoisku można było zobaczyć niemal cały nasz asortyment. Jak zwykle, tych kilka dni upłynęło w fantastycznej atmosferze i mimo ogromu pracy, jesteśmy usatysfakcjonowani przebiegiem targów. 

W marcu będzie możliwość zobaczyć nas jeszcze na następujących wystawach:

11-13.03.2018 Katowice - Gastro Silesia
17 - 19.03.2018 Katowice - Sweet Targi
24.03.2018 Świętochłowice - Targi Lodowe 

Serdecznie zapraszamy!

 


W dniach 18-22 listopada 2017 r. na stoisku Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Bernie swoje produkty i usługi prezentowały zaproszone przez WPHI Berno firmy z Polski. Nasza Firma skorzystała z zaproszenia, w ten sposób mogliśmy zaprezentować nasze produkcty Szwajcarii. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz możliwość udziału w Targach.

 


Dobiegły końca targi w Sofii, zadowoleni i usatysfakcjonowani wróciliśmy do domu. Podziękowania należą się WPHI, które umożliwiło nam wzięcie udziału w targach Interfood & Drink.​ Wkrótce widzimy się na targach w Szwajcarii - zapraszamy do Bazylei, na targi IGEHO w terminie 18-22.11.2017


Szanowni Państwo,
​dziękujemy bardzo za liczne odwiedziny w Mediolanie! Targi upłynęły w miłej atmosferze, i jak zwykle, czeka nas teraz dużo pracy. 
​Do zobaczenia na następnych targach - Interfood & Drink w Sofii.


Drodzy Klienci,
z wielką radością informujemy, że nasz zespół ponownie wybiera się na międzynarodowe targi w Mediolanie.
Jeżeli ktoś z Państwa będzie we Włoszech w terminie 20-24.10.2017 r., serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na Host Milano.


Niebawem więcej informacji oraz fotorelacja z targów.

Obraz znaleziony dla: host milano


Szanowni Państwo,
​zapraszamy na Targi Pyszna Polska, do Wrocławia, w dniach 2-4.06.2017, gdzie pokażemy ulubioną maszynę do lodów naszych klientów oraz niezawodną i niezbędną w każdej kuchni Kotleciarkę.


Szanowni Państwo,
​tym, którzy już nas odwiedzili w Klagenfurcie, serdecznie dziękujemy. Pozostałych w dalszym ciągu zapraszamy do Austrii, gdzie jeszcze trwają targi Gast Klagenfurt Messe.


Szanowni Państwo,

​dziękujemy za liczne odwiedziny na targach ExpoSweet w Warszawie. Zapraszamy na kolejne Targi: w Katowicach, Wrocławiu i Klagenfurcie.

 


Szanowni Państwo,

już w najbliższą niedzielę zapraszamy na nasze stoisko nr 15, hala B w hali targowej przy ulicy Marsa 56C w Warszawie
Na naszym stoisku będą mogli Państwo zobaczyć niezawodne urządzenia z naszej dotychczasowej oferty, a także nowości, które pokażemy już niebawem....

Zapraszamy serdecznie.

 


Szanowni Państwo,

zakończyliśmy sezon targowy "SweetTargami" w Katowicach. Z przyjemnością informujemy, że nasz produkt KIECOŃ Intelligent Machine zajął III miejsce w kategorii "urządzenie" w Konkursie na „Produkt SweetTARGI 2016”. Dziękujemy za wysokie oceny i zaufanie dla naszych nowoczesnych maszyn.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nagrodzonymi urządzeniami.


Dziękujemy wszystkim za obecność na Expo Sweet w Warszawie.

Mamy nadzieję, że nasze urządzenia sprostały Państwa oczekiwaniom i myślą Państwo o współpracy z nami.

Jeśli zaś nie są Państwo zdecydowani lub nie mieli Państwo okazji wcześniej poznać naszych produktów, to serdecznie zapraszamy na Sweet Targi. Tam będą mogli Państwo zobaczyć i wypróbować automaty do lodów naszej produkcji AP Polska oraz nową linię Kiecoń IM.

Targi te odbędą się w dniach 12-14.03 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy alei Korfantego w Katowiach.

Nasze maszyny znajdą Państwo na stoisku Kiecoń w pawilonie MCK, pod numerem 60.

 

Bardzo serdecznie zapraszamy!