Blog

tajskie lody
Listopad 6, 2023

Lody tajskie to wyjątkowy deser, który zdobył serca smakoszy na całym świecie. Swoją popularność zawdzięczają nie tylko wyjątkowemu smakowi, ale także oryginalnemu sposobowi przygotowania oraz prezentacji. W Polsce również zyskują coraz większe grono fanów, a producenci maszyn do lodów, takich jak AP POLSKA KIECOŃ, umożliwiają ich łatwe i szybkie przygotowanie. Jeśli zastanawiasz się, jak wyglądają lody tajskie i jak je zrobić, ten wpis jest dla Ciebie!

Czytaj dalej

lody
Wrzesień 8, 2023

Samoobsługowe maszyny do lodów to coraz bardziej popularne rozwiązanie wśród właścicieli kawiarni, barów, hoteli czy punktów gastronomicznych. Dzięki nim każdy klient może samodzielnie przygotować sobie porcję pysznego, świeżego i chłodzącego deseru, co przyciąga zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wprowadzenie takiej innowacji do swojego lokalu może przynieść wiele korzyści, zarówno dla klientów, jak i dla biznesu. Ale gdzie takie urządzenia sprawdzą się najlepiej?

Czytaj dalej

kotlety
Lipiec 4, 2023

W każdym zakładzie gastronomicznym czas to pieniądz. Dlatego niezmiernie ważne jest posiadanie sprzętu, który przyspieszy i ułatwi proces przygotowywania posiłków. Jednym z takich urządzeń, które znacznie ułatwiają pracę, jest kotleciarka do mięsa, nieocenione narzędzie w każdej profesjonalnej kuchni.

Czytaj dalej

maszyna do lodów
Maj 4, 2023

Jeśli prowadzisz lodziarnię, kawiarnię lub punkt gastronomiczny, to dobrze wiesz, że lody to produkt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Dlatego wybór odpowiedniej maszyny do lodów może być doskonałym sposobem na zwiększenie zysków i umocnienie swojej pozycji na lokalnym rynku. Na co zwrócić uwagę, wybierając automat do lodów?

Czytaj dalej

deser lodowy
Marzec 31, 2023

Ostatnie lata wyróżniały się długim okresem utrzymującego się ciepła i wysokimi temperaturami. Letnie miesiące okazywały się wyjątkowo upalne, a spragnieni ochłody klienci poszukiwali mrożonych deserów, lodów i napojów. Czym można zaskoczyć ich w tym roku?

Czytaj dalej

sorbet arbuzowy
Marzec 25, 2023

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich Klientów wyjątkowymi mrożonymi deserami i napojami, to granitor będzie świetnym wyborem. Dzięki niemu urozmaicisz i wzbogacisz swoją ofertę o nowe smaki chłodnych, zmrożonych napojów, drinków, koktajlów czy smoothie na bazie owoców, a nawet warzyw.

Czytaj dalej